Matrica – The Matrix Filmas Online

Online Filmas Matrica - The Matrix

Online Filmas Matrica – The Matrix.

Kuklus vaikinukas Thomas Andersonas (Keanu Reeves) turi rimtą ir gerai apmokamą darbą stambioje kompiuterinių technologijų firmoje. Tačiau atlikęs privalomus darbdavių reikalavimus, jis puola ieškoti atsakymo apie Matricą.
Jis yra tvirtai įsitikinęs, tai yra gyvenimo prasmė. Jis beveik nemiega naktimis. Tik iš negausių, patyliukais sklindančių kalbų jis girdėjo, kad Matrica – tai beprotiškai žiaurus mechanizmas, kontroliuojantis jo ir kitų žmonių gyvenimus. Jaunuolis žino, kad jis gyvena 1999 m. pabaigoje. Ir karštligiškai nori sužinoti… kas yra ta MATRICA?
Dar Thomas žino vieną vardą – Morfijus (Laurence Fishburne). Tai žmogus, kurio beveik niekas nematė, neturi supratimo, kur jį galima sutikti. Bet iš tų pačių kalbų yra girdėję, kad tai nenusakomai protingas, niekaip nesugaunamas ir labiausiai pavojingas žmogus visoje Žemėje. Thomas Andersenas žinos, kad jeigu jam pavyks kažkaip susisiekti su Morfijumi, tada jis sužinos atsakymą į labiausiai kankinantį klausimą. Tik Morfijus žino atsakymą į svarbiausią klausimą: KAS YRA MATRICA?
Forumas apie filmą OBUOLIO KLUBE.

Pasidalink ir Žiūrėk Toliau
Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Matrica – The Matrix Filmas Online Komentarų: 4

 1. tresteSix sako:

  Ismokite tiksliau versti. ne klimaksa, o orgazma.

 2. sporteris sako:

  Puikus filmas ir tikrai nepakartojama Marion Coti

 3. queerbsweeway sako:

  Niekam tikes filmas, labai nuobodus, net neistver

 4. Arnoldas77 sako:

  Neisdave. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>